TWİLİGHT FAN FORUM
Hoşgeldiniz.Yeni Üyeyseniz Kendinizi tanıtınız.
TWİLİGHT FAN FORUM
Hoşgeldiniz.Yeni Üyeyseniz Kendinizi tanıtınız.
TWİLİGHT FAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TWİLİGHT FAN FORUM

Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn, Stephenie Meyer, Robert Pattinson, Kristen Stewart, Ashley Grrene, Kellan Lutz, Nikki Reed, Peter Facinelli, Jackson Rathbone, Elizabeth Reaser.. ve daha bir çok oyuncu Sadece burada !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Facebook  

Arkadaşlar bu hikayeyi Bir yerde gördüm ve çok beğendim.Umarım sizde beğenirsiniz.

2 posters
YazarMesaj
nadir_robert_krısten
Co-admin
Co-admin
nadir_robert_krısten

Arkadaşlar bu hikayeyi Bir yerde gördüm ve çok beğendim.Umarım sizde beğenirsiniz. Empty
MesajKonu: Arkadaşlar bu hikayeyi Bir yerde gördüm ve çok beğendim.Umarım sizde beğenirsiniz.   Arkadaşlar bu hikayeyi Bir yerde gördüm ve çok beğendim.Umarım sizde beğenirsiniz. EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 9:19 am

Hikayenin adı:MezaR Taşı.!

Aslında bu edward bella hikayesiydi ama isimlerini yazmadım belki böyle güzel olur diye...Okurken onları hayal edebilirsiniz....

bu kesinlikle bana aittir..
başka sitelerde de görebilirsiniz çünkü bir üyeye vermiştim..
zaten tarihlerine bakarsanız anlarsınız

Mezar Taşı..

Genç kız yıllardır birini sevmektedir..Yıllardır gerçek aşkı, kalbinin sahibini beklemektedir..Bir gün geleceğine inandığı sevdiğini.Fakat artık beklemekten bıkmıştır..Sürekli ağlayarak geçen günlerden, rüyalardan bıkmıştır..Bir gün kalbini boşaltmıştır..Kendi kendine der, gelmeyeceğini bildikten sonra beklemeye ne gerek var..Ve aşkını kalbine gömmüştür...Aylar sonra yine onu görmüştür..Fakat vazgeçmiştir..Ona olan aşkını dile getirmekten..Çaresiz aşkını, söyleyeceklerini yine kalbine, karanlığa gömmüştür...Aradan günler geçer..Bir gün genç kız okuldan arkadaşlarıyla giderken yine onu görmüştür..Fakat hiçbir şey yapmadan yanından uzaklaşmıştır..Ama genç oğlan kızın yanına gidip onu durdurmuştur..
Bak, der genç kıza
Ben seni seviyorum..Senin de bana olan hislerini biliyorum..Eğer bana karşı hala aynı duyguları hissediyorsan ben denemeye hazırım..
Tam 3 yıl..Tam 3 yıl seni bekledim..Gelmeyeceğini bile bile seni bekledim..Oysa sen seni sevdiğimi biliyordun ve tam 3 yıl bana tek bir kelime söylemedin...der genç kız sitemini dile getirerek...
Ama, der genç oğlan fakat kızın bu sözlerine diyecek bulamaz..
Ben..diye devam eder..
Seni seviyorum..der kendinden beklenmedik bir şekilde..
Denemek istiyorum..Seni seviyorum...
Ben, der genç kız..ama diyecek bir söz bulamaz
Peki, der genç kız
Deneyelim..
Oğlan o kadar sevinir ki ne yapacağını bilemez ve kıza sarılır..Kızsa teklifini kabul etmiştir.Fakat yüreği kan ağlamaktadır..Genç oğlanın nasıl biri olduğunu bilir..Onunla sadece arkadaşlarıyla aralarında eğlenmek için iddiaya girdiği için birlikte olduğunu...Yüreği kan ağlaya ağlaya kabul eder..Sırf gönlü kırılmasın diye..Sırf genç oğlan mutlu olsun diye..
Birlikte dolu dolu bir ay geçirirler..Her anı birbirlerini sevmekle..Fakat her güzel şeyin bir sonu vardır..Öyle değil mi...Bir gün genç oğlan kızla konuşmak ister..Kız kabul eder ve bir kafede buluşurlar...Fakat kızın bir süprizi vardır..O gün sevgililer günüdür ve kız oğlana sürpriz bir hediye almıştır..Kafeye vardığında masaya oturur ve hediyesini ona uzatır..Fakat oğlan almaz..Kız işte o an anlar bu mutlu günlerin, bu mutlu anların bittiğini..
Ben, diyerek söze başlar oğlan fakat devamını getiremez..Zorla da olsa
Ben ayrılmak istiyorum..der kızın gözlerine bakmadan..Çünkü eğer bakarsa pişman olacağını..Onu ne kadar sevdiğini anlayacaktır..Fakat kız hiç itiraz etmeden kabul eder..
Peki, der
Ayrılalım..Beni sevmediğini istemediğini bilerek bu oyunu daha fazla sürdüremezdim..Her şey için çok teşekkür ederim..Sayende harika bir bir ay geçirdim..Biliyorum sadece bir iddia olduğumu o yüzden şaşırmana gerek yok..Yıllarca seni beklediğim için memnunum..Eğer böyle olacağını bilseydim ömrümüm sonuna kadar da beklemeye razıydım..Ama her güzel şeyin bir sonu vardır değil mi..Bir iddia olsa da seninle geçirdiğim her an için çok teşekkür ederim..Kendine iyi bak... mutluluklar dilerim..der ve masadan ayrılır fakat aldığı hediyeyi bilerek masada bırakır..
Genç oğlan çok pişmandır ama yapacak bir şey yoktur..Bu bir ay içinde onu tanımış ne kadar iyi birisi olduğunu anlamış ona körkütük aşık olmuştur..Ama ne fayda..Masada duran hediyeyi alır ve bakar.. içinden bir kart çıkmıştır...
“Sevgililer günün kutlu olsun aşkım...Seni Seviyorum..”Bu sözleri okuduktan sonra hediyeyi açmaya cesaret bulamaz..Genç kızın peşinden gitmeye karar verir..Onunla konuşmak yeniden barışmak için..Fakat genç kız ağlaya ağlaya yola düşmüştür..Sakin olmaya çalışır fakat bu mümkün mü..Sonra ağlaya ağlaya karşıdan geçerken şanssız bir şekilde araba çarpar kıza ve oğlan onu görür “yetişemedim” der ve ağlayarak yerde kanlar içinde yatan kızın yanına koşar..Bakar ki kız yaşamaktadır..O an o kadar mutlu olur ki Tanrıya dualar eder “Onu bana bağışladın..”diyerek..ve onu hastaneye yetiştirir..Kız gözlerini açtığında karşısında ilk olarak oğlanı görür..oğlan
Ben, der
Seni merak ettim...
İyiyim, der kız zorla gülümseyerek..çünkü bilir ki oğlan ağlamıştır..Bilir ki bu hali onu üzmüştür..
Peki, der genç oğlan
Ben gidiyim..kız aslında gitmesini istemez..yanında kalsın ister..ama mecbur itirazsız kabul eder..
Belki sonra görüşürüz, der oğlan giderken..Oğlan son bir kez arkasını döner ve genç kıza gülümser
Belki...der..
Aradan günler geçer..Genç kız hastaneden çıkmış yeniden okula başlamıştır..Genç oğlan ise ondan ayrılamayacağını çoktan anlamış fakat bir türlü kıza söyleyememiştir..Her gün her dakika kızı takip etmiş her okul çıkışına gelip gizlice onu izlemiştir...Sonunda dayanamamış ve arkadaşlarıyla birlikte yine bir okul çıkışına gelmiştir.Genç kız zil çaldığında kapıda görünmüş ve oğlanı görünce sevinmiştir...Oğlan ise koşarak kızın yanına gitmiştir...
Merhaba
Merhaba
Ben, der genç oğlan fakat devamını getiremez..Yeniden dener
Ben yaptığımın yanlış olduğunun farkındayım..Ama ben seni hala deliler gibi seviyorum..Bir şans daha istiyorum..Lütfen..
Bunu söylemek için mi geldin, der kız şaşırarak..ve devam eder..
Bizim başka bir şansımız yok..Denedik ve olmadı..Daha doğrusu bunun böyle olmasını sen istedin..Üzgünüm...der ve hızla oğlanın yanından uzaklaşır..Fakat oğlanın pes etmeye niyeti yoktur..Bütün okulun içinde bağırmaya başlar..
Seni Seviyorum..Ben..Sana aşığım..Lütfen sadece bir şans istiyorum..der ve kız olduğu yerde durur..arkasını hiç dönmeden “üzgünüm..”der..Ama oğlan yine bağırmaya başlar..
Neden...der ve kız artık dayamayarak arkasını döner..Çünkü der fakat devamını getiremez..Oğlan ise daha çok üsteler...
Çünkü...
Çünkü, der kız yeniden ama yine diyecek bir şey bulamaz..Bütün okul ise merakla onları izlemektedir...ve kız kendinden beklenmedik bir şey yapar ...Koşarak oğlanın boynuna sarılır..
Çünkü, der ve bağırmaya başlar...
Seni seviyorum...Ben sana aşığım, der..ve bütün okul alkışlamaya başlar...
Ve oğlan bir kez daha der “Seni Seviyorum” diye kızın dudaklarına yaklaşırken...ve bütün okul bu büyük aşka şahit olur...
Aradan yıllar geçer..Genç kız mimar, genç oğlan ise avukat olmuştur..O günden sonra birbirlerinden ayrılamayacaklarını anlayıp evlenirler ve birde oğlan çocukları olur...Sonra bir gün oğlan işteyken eve kızın en yakın arkadaşı gelir..Beraber oturup konuşmaya başlarlar...
Nasıl mutlu musun, der arkadaşı kıza..
Evet der kız, o kadar mutluyum ki..
Sevindim der arkadaşı ve devam eder, her şey bir iddia sayesinde olmuştu öyle değil mi?..
Evet der kız imalı imalı arkadaşına bakarak..Aradan birkaç dakika geçer ve kız bu sessizliği bozar
Sendin değil mi
Kim, der arkadaşı şaşırarak..
İddiaya giren..
Şey, der arkadaşı ne diyeceğini bilemez..ve devam eder...
Ben böyle olacağını biliyordum...bu günlerin olacağını..
Ama, der kız..fakat arkadaşı sözlerini keser..
Ben sadece onun seni tanımasını istedim yıllarca onu ne kadar beklediğini sevdiğini biliyordum..Sadece seni tanımasını istedim, diye tekrarlar arkadaşı..Kız ise ona o kadar minnettardır ki...Kelimelerle ifade edemez...
Aradan yıllar geçer ve bir gün eve kötü haber gelir...Kız gelenleri kapıda karşılar her zaman olduğu gibi..ama acı haberi duyunca..Kendini yerden yere vurur..
Hayır yalan söylüyorsunuz ona bir şey olmadı..diyerek ağlamaya başlar ve kendini harap eder..Oğlanın yanına gittiğinde oğlan yerde kanlar içinde yatıyordur ve sağlık ekipleri oğlanı yaşatabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar..Fakat artık yapılacak hiçbir şey kalmamıştır.. Oğlan son anlarını yaşamaktadır..ve kız koşarak onun yanına gider..
Geleceğini biliyordum, der oğlan kızın saçlarını okşayarak..
Nasıl gelmem, der kız oğlana sarılarak..
Biliyor musun, der oğlan kıza, Ölürken bile o kadar mutluyum ki...Çünkü seni tanıdım..Sana sahip oldum...Senin gibi bir insanla evlendim..O kadar şanslıyım ki...Seni hep sevdim..Sadece seni...
Sus, der kız artık dayanamayarak...ve devam eder..yaşayacaksın..O güzel günlerimiz geri gelecek...Oğlan kızın yüzünü okşar...
Artık buna inancım kalmad.. bak işte ölüyorum..Ama ölürken bile bilmeni istiyorum...Ben hep seni sevdim..Sadece seni..Ve her zamanda yalnızca seni seveceğim..Merak etme öbür dünyada hep bir arada olacağız... sonsuza kadar..Seni orada bekleyeceğim..der son kez kızı dudaklarından öperek...kız yine ağlamaya başlar..
Ben sadece senindim..Sadece seni sevdim...Sadece seni.....Merak etme öbür dünyada da sonsuza kadar birlikte olacağız der...ve oğlana sıkıca sarılıp elini tutar... ve yine aynı anda birbirlerine duydukları aşkı bir daha dile getirirler...
“Seni Seviyorum...”derler ve oğlan son nefesini verir..Kız delice ağlamaya başlar... kendini harap eder..Bütün polisler, sağlık görevlileri bir türlü engel olamazlar kıza..bir türlü ayıramazlar kızla oğlanı ve kız son kez oğlanın üzerine kapanır ve bir daha da kalkamaz...Anlarlar ki kız sevdiğinin acısına dayanamamıştır..ve hepsi ağlamaya başlarlar..İşte o an derler ki “Tanrı hepimize böyle bir aşk nasip etsin...”..ve kızla oğlanı birlikte kaldırıp birlikte gömerler..Çünkü bir türlü ayıramazlar kızla oğlanı..Büyükçe bir mezar kazıp ikisini de oraya yatırırlar...
Onların aşkını öyle anlatırlar ki...Böyle bir aşk yeryüzünde var olmamıştır...Onların aşkı öyle büyüktür ki..Onları ölüm bile ayıramamıştır...Kim duysa bu aşk hikayesini ağlamaya başlar..Kim mezarlarını ziyaret etse ağlamaya başlar...derler ki..”Tanrı hepimize böyle bir aşk nasip etsin...”
Evet onların ki öyle büyük bir aşktı ki..Sadece bir iddiayla başlayan...Öyle bir aşktı ki onları ölüm bile ayıramadı....

Oğlanın mezar taşında şunlar yazıyordu....

Sadece arkadaşlarımla eğlenmek için girdiğim bir iddia hayatımı öyle değiştirdi ki...Seni tanımama neden oldu..Seni sevmeme..Yitirdiğim zamanlar için o kadar pişmanım ki..Sana bu kadar geç ulaştığım için...

Kızın mezar taşında ise şunlar yazıyordu..

Teşekkür ederim..Sadece bir iddia sana sahip olmama neden oldu...Seni beklediğim için o kadar memnunum ki..Eğer bir ömür beklemem bile gerekseydi yine beklerdim..Çünkü buna değersin...

Ve ortak mezar taşlarında, o birbirlerine aşkla bakan resimlerinin üzerinde şunlar yazıyordu...

Onların aşkı öyle büyük bir aşktı ki...Onları ölüm bile ayıramadı...

Seni tanıdığım için, sana ulaşabildiğim için o kadar mutluyum ki...Biz hiç ayrılmayacağız bir tanem...Biz birbirimize aidiz..Sonsuza kadar...

Yzan DamLa adında biR Kız SüpeR Yazmış Allah için.) bewn böle şeler paylaşmayı sevmem pek ama hoşuma gitti<

En son CaglaT. tarafından C.tesi Haz. 19, 2010 8:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Başlık küçültüldü.Yazılar düzenlendi.)
CaglaT.
Admin
Admin
CaglaT.

Arkadaşlar bu hikayeyi Bir yerde gördüm ve çok beğendim.Umarım sizde beğenirsiniz. Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bu hikayeyi Bir yerde gördüm ve çok beğendim.Umarım sizde beğenirsiniz.   Arkadaşlar bu hikayeyi Bir yerde gördüm ve çok beğendim.Umarım sizde beğenirsiniz. EmptyPaz Tem. 25, 2010 1:30 pm

Tek bölümlük hikayeler yayınlanmıyor.
kilit ! Taşındı !

Arkadaşlar bu hikayeyi Bir yerde gördüm ve çok beğendim.Umarım sizde beğenirsiniz.
1 sayfadaki 1 sayfası